E-poradnik dla szukających pracy. Projekt dla cudzoziemców w Warszawie.

2016-12-18

W Nowym Roku nowa praca w Warszawie? Do zrobienia! Skorzystaj z e-poradnika dla studentów i absolwentów - cudzoziemców!

Stowarzyszenie ABK zaprasza OBCOKRAJOWCÓW - STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WARSZAWSKICH UCZELNI POSZUKUJĄCYCH PRACY W WARSZAWIE do BEZPŁATNEGO skorzystania z e-poradnika przygotowanego w ramach projektu „Integracja obcokrajowców na polskim rynku pracy - studenci i absolwenci poznają swoje prawa i możliwości”.

Szukasz pracy lub dopiero planujesz swoją karierę zawodową w Warszawie? Chcesz dowiedzieć się jakie masz prawa i możliwości na rynku pracy lub w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

JEŚLI SPEŁNIASZ JEDNOCZEŚNIE WSZYSTKIE PONIŻSZE WARUNKI:
- jesteś obcokrajowcem w wieku 18-35 lat
- jesteś studentem lub absolwentem warszawskiej uczelni
- poszukujesz pracy w Warszawie lub dopiero to planujesz
- posługujesz się językiem polskim w stopniu komunikatywnym
TEN E-PORADNIK JEST DLA CIEBIE!

W e-poradniku:
- prawa kandydatów na polskim rynku pracy w trakcie procesu rekrutacji, zatrudnienia oraz na etapie rezygnacji z pracy,
- problematyka danych osobowych;
- pytania rekrutacyjne zakazane polskim prawem;
- co pracodawca oferuje, czyli benefity w pracy;
- informacje o różnicach między cv tradycyjnym a profilu zawodowym w sieci;
- porady dotyczące autoprezentacji w sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej;
- metody przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej;
- networking – droga do ukrytego rynku pracy;
- kwestie obowiązujących w Polsce zasad komunikacji na linii pracownik-pracodawca-współpracownicy oraz kultury organizacji.

Poradnik dostępny w języku polskim.

Liczba zgłoszeń OGRANICZONA!

CHCESZ OTRZYMAĆ E-PORADNIK NA SWOJĄ SKRZYNKĘ? Dokonaj ZGŁOSZENIA.

Dla osób zarejestrowanych na odbiór e-poradnika dostępna jest opcja BEZPŁATNYCH konsultacji on-line z zakresu problematyki rekrutacji do pracy. Zainteresowany? Pisz: julita.mucha@stowarzyszenieabk.pl

E-konsultacje dostępne do 28.12.2016.

Projekt „Integracja obcokrajowców na polskim rynku pracy – studenci i absolwenci poznają swoje prawa i możliwości” jest współfinansowany ze środków Urzędu m. st. Warszawy.