na rzecz
Akademickich Biur Karier
Dla studentów i absolwentów Dla firm Dla Akademickich biur karier

Doradztwo w karierze

Wybierz mentora kariery i szukaj pracy skuteczniej!

Specjaliści SABK oferują pomoc w analizie potencjału osobistego i zawodowego, podjęciu optymalnej decyzji w zakresie edukacji i kariery oraz przygotowaniu się do skutecznego poszukiwania zatrudnienia.

W trakcie sesji doradczych Klienci mogą między innymi:

• przygotować dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, portfolio) i zaplanować strategię poszukiwania pracy

• przećwiczyć sytuację rozmowy kwalifikacyjnej i pierwszego kontaktu z pracodawcą

• pogłębić wiedzę o swoich predyspozycjach, motywacjach, wartościach czy kompetencjach społecznych, również z wykorzystaniem testów psychologicznych

• przeanalizować swoje mocne i słabe strony, określić potencjalne obszary rozwojowe oraz drogi doskonalenia się
    określić bariery i nieefektywne formy zachowania wraz z analizą możliwości zmiany

• stworzyć bilans kompetencji zawodowych i wypracować swój preferowany profil zawodowy

• skorzystać z testów psychologicznych (NEO-PI-R, PROKOS, CISS, FCZ-KT, IVE) oraz kompetencyjnych (Thomas Intl, Extended Disc, Facet5) stosowanych do diagnozy predyspozycji i oceny potencjału kandydatów do pracy.

Jeżeli jesteś osobą, która:

• bezskutecznie zabiega o dostanie pracy zgodnej z aspiracjami

• szuka pierwszej praktyki lub pracy w zawodzie

• pracuje, ale bez satysfakcji lub poza zawodem

• straciła pracę i zastanawia się, co dalej

• nie czuje się swobodnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

• chce zaplanować karierę w zgodzie z własnymi potrzebami, umiejętnościami i wartościami

Spotkanie z coachem kariery i psychologiem pomoże Ci:

• opracować skuteczniejsze CV

• rozpoznać i umiejętnie opisać Twoje kwalifikacje

• rozeznać się w rodzajach stanowisk i wymaganiach pracodawców

• przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej i skutecznego argumentowania w rozmowie z pracodawcą

Konsultacja ze specjalistą w zakresie szukania pracy i rozwoju zawodowego to szybki i efektywny sposób, aby skuteczniej zadbać o swoją pozycję na rynku pracy.

Zapoznaj się z profilami specjalistów, którzy z nami współpracują.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konsultacji indywidualnej napisz maila na adres doradztwo@stowarzyszenieabk.pl

Nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: imię, nazwisko, telefon. Skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby uzgodnić termin pierwszego spotkania. Wszystkie konsultacje indywidualne odbywają się w centrum Warszawy, przy ul. Ogrodowej 31/35 w siedzibie Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier w Biurco.

Proces doradczy trwa w zależności od potrzeb Klienta, zwykle obejmuje kilka sesji.

OFERTA:

Rozmowa doradcza/konsultacja z doradcą: 140 pln (stawka za godzinę zegarową)

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej: 140 pln (stawka za godzinę zegarową)

Konsultacja z doradcą z użyciem testów psychometrycznych: 140 pln (stawka za godzinę zegarową, na konsultację składa się: czas wykonania testu - w zależności od użytego narzędzia, analizy i informacji zwrotnej dla uczestnika)

Sesja coachingowa: 350 pln (stawka za godzinę zegarową)

Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Możliwość spotkania się w innych godzinach lub w sobotę jest ustalana indywidualnie. Opłaty za sesje należy dokonywać przelewem na konto stowarzyszenia najpóźniej 2 dni robocze przed umówionym spotkaniem.

Tylko po dokonaniu przedpłaty zorganizowanie sesji jest możliwe.

Numer konta stowarzyszenia:
12 2030 0045 1110 0000 0162 1050
Stowarzyszenie ABK
Ul. Ogrodowa 31/35

w temacie: doradztwo w karierze

Wspieramy również licealistów i maturzystów!