CAREERDATE-REJESTRACJA
HomeZapisyKontakt

REJESTRACJA na sesje CAREERDATE

CAREERDATE to zaproszenie na kawę, która zmieni Twoje życie zawodowe :)
To półgodzinne spotkania rekrutacyjne w małych grupach, w nieformalnej atmosferze. Pijąc kawę z pracodawcą uzyskasz wskazówki, feedback a często zaproszenie do dalszej rekrutacji!

Na CAREERDATE zaprasza Stowarzyszenie ABK i biura karier warszawskich uczelni.

Przygotuj CV i zapisz się już dziś!
Sprawdź, czy wybrane przez Ciebie CAREERDATE nie pokrywają się w czasie.
Dopisek przy nazwie firmy wskazuje uczelnię, na której CAREERDATE jest organizowane.

Na każde CAREERDATE wypełnij osobny formularz na dole strony!

13 czerwca 2017

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

CAREERDATE będzie prowadzone w języku polskim/CAREERDATE with Mondelez will be held in Polish

Fluent knowledge of Polish is required for candidates

Ambasadorzy ze strony Mondelez:

Malgorzata Borowiec-Tomczak,
Quality Assurance Manager
Olga Krawczyk,
Early Careers Manager Central Europe

Brak dostępnych terminów

Mondelēz International

Even if you're not familiar with our name, you've almost certainly heard of our billion-dollar brands like Milka, belVita, Cadbury, Prince and Oreo. Developing the world's favorite snacks, we're passionate about creating delicious moments of joy for people all around the world.

Working at Mondelēz International is all about the power of big - and small.

Why big? Because we're the world's leading maker of Chocolate, Biscuits, Candy and Gum. We're ranked #1 in chocolate, biscuits and candy, and #2 in gum. What's more, we employ over 100,000 people worldwide and market products in around 165 countries.

Why small? We go out of our way to hear everyone's point of view, and develop local roots wherever we go. It's this combination of big and small that drives everything we do.

We are currently recruiting TOP TALENTS for summer traineeships as well as long term talent programmes: Junior Management Programme (JUMP!)

We will open recruitment for summer internships in Płońsk (45 min away from Warsaw).

We would like to get to know you but also to let you get to know us a little bit better.

We will walk you through our plants, structure, career opportunities, our culture.....and we will give you a taste of Mondelez products.

Please see some of the roles that are already open and may be waiting for YOU:

Junior Management Programme (JUMP), Jaroslaw

Junior Management Programme (JUMP), Plonsk

Microlaboratory Trainee, Jankowice

Maintenence Management Trainee, Jankowice

Laboratory Assistant Trainee, Jankowice

Continous Improvement Trainee

Quality Trainee

Safety Security Environment Trainee, (SSE)

JUMP, Manufacturing

13 czerwca 2017

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

CAREERDATE będzie prowadzone w języku polskim/CAREERDATE with H&M will be held in Polish

Fluent knowledge of Polish is required for candidates

Karol Pluciński - Maintenance Department
Barbara Lewicka-Arendt - HR Department

Brak dostępnych terminów

H&M - wiodąca firma modowa na świecie - poszukuje do nowo otwartego CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO w Grodzisku Mazowieckim:

ELEKTROMECHANIKÓW

LIDEREK I LIDERÓW Zespołu

Jeśli studiujesz elektrykę, machanikę lub jestem urodzonym liderem Dołącz do CAREERDATE - to znakomita okazja aby porozmawiać z LIDEREM ELEKTROMECHANIKÓW i rekruterką z H&M Hennes&Mauritz Logistics i na sporym luzie zdobyć ciekawą pracę.

Imię
Nazwisko
Rok studiów/status:
Uczelnia:
Kierunek
Skąd się dowiedziałeś:
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji ze Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier związanych tematycznie z rynkiem pracy i rozwojem zawodowym (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną Dz.U. 2002 r. Nr 144, poz.1204). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Kontakt Copyright © JOBBING 2017