Agnieszka Walerysiak

Od 2010 do lutego 2013 r. Specjalista ds. doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej. Obecnie Koordynator Centrum Karier Collegium Civitas. Absolwentka Doradztwa zawodowego w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz studiów podyplomowych - Doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami w SGH.

Zajmuje się prowadzeniem indywidualnych konsultacji zawodowych (m.in. przygotowanie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, określenie predyspozycji oraz barier zawodowych, trening rozmowy kwalifikacyjnej). Posiada doświadczenie w koordynowaniu projektów mających na celu aktywizację zawodową studentów i absolwentów (m.in. targi pracy i praktyk). Licencjonowany trener programu z zakresu planowania kariery oraz poszukiwania pracy – Spadochron.